Co je to noční vidění a jaké typy je možné zakoupit

Noční vidění je zařízení, které pomáhá např. střelcům nebo vojákům orientovat se ve tmě. Můžou ho ale také využít také jachtaři nebo obyčejní lidé při ochraně svého majetku. Principem tohoto zařízení je využití zbytkového světla, které získá z odrazu např. měsíce, hvězd nebo také z odrazu světla, které pochází z okolních obcí či měst.

Číst dál: Co je to noční vidění a jaké typy je možné zakoupit

Cyklonové odlučovače pro brusírny

cyklonové odlučovače

Cyklonové odlučovače jsou určeny pro celou řadu průmyslových odvětví. Využívají se pro brusírny, slévárny či tryskárny. Velké množství prachu a třísek, které vznikají například při broušení tmelu pro sádrokartonové desky nebo při práci s routerem, způsobují ucpání hlavního vysavače a snížení sacího výkonu. Cyklonový odlučovač je skvělým řešením, protože odděluje a akumuluje až 95 % prachu. To odlehčuje hlavní filtr a zajišťuje konstantní vysoký sací výkon a delší životnost odsavače.

Číst dál: Cyklonové odlučovače pro brusírny

Elektrický obojek jako pomůcka při výcviku psa

elektrický obojek

Štěkání psa je pro něj stejně přirozené, jako je pro nás mluvení. V případě, že pes štěká v nežádoucích situacích, například když je sám doma nebo v noci, je to obtěžující a nežádoucí. Často vzniká řada konfliktů se sousedy. Abyste se jim vyhnuli, je důležité psa odnaučit štěkat. S tím vám může pomoci elektrický obojek pro psy.

Číst dál: Elektrický obojek jako pomůcka při výcviku psa

Nákup levné elektroniky? Není to tak složité

notebook

Určitě už jste se potýkali s tím, že nutně potřebujete novou elektroniku. Ať už jde o menší nebo větší stroje, pořád jsou to cenově náročnější položky, na které musíte šetřit několik výplat. Naštěstí ale existují způsoby, jak elektroniku nakoupit levně. Můžete tak sehnat nejlevnější notebooky ve stejné kvalitě, jakou byste dostali v běžném obchodě. Stačí jen umět hledat. To stejné platí například pro ochranná tvrzená skla pro mobily.

Číst dál: Nákup levné elektroniky? Není to tak složité

Joomla SEF URLs by Artio
Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4