Potřebujete zabalit elektroniku? Bez kartonových krabic se neobejdete

kartonové krabice

Pokud patříte mezi výrobce elektroniky, případně jakýchkoliv produktů, neobejdete se bez obalového materiálu. Pro ekologicky smýšlející společnosti jsou připraveny kartonové krabice. V případě, že hledáte způsob, jak minimalizovat na krabice náklady, není nic jednoduššího než sáhnout po těch použitých. V následujících řádcích vám prozradíme, na koho se obrátit.

Současný trh s obalovými materiály je vskutku rozmanitý. Přijdete si na své, ať už hledáte kartonové krabice, bublinkové obálky, balicí fólie a spoustu dalších potřeb. Stejně tak kupte ještě i lepicí pásky, protože elektroniku je nezbytné důkladně zabalit, aby se k ní nedostal třeba přepravce.

Kde použité kartonové krabice koupit?

Internet je plný různě zaměřených e-shopů, mezi nimiž najdete třeba i https://www.rosma-obaly.cz/, kde najdete právě použité kartonové krabice za atraktivní ceny. Vybrat si můžete z pestré škály rozměrů. Jen pro představu, třeba takovou krabici 5VL o velikosti 470×240×490 milimetrů zakoupíte od 12,60 korun včetně DPH. Větší variantu s rozměry 520×280×300 milimetrů seženete za 13,60 korun včetně DPH.

V e-shopu jsou kartonové krabice rozděleny na 3VL a 5VL, tudíž můžete jít přímo do kategorie, o kterou máte zájem.

Co všechno rosma-obaly.cz nabízí?

Produktové portfolio uvedeného internetového obchodu je opravdu bohaté. Vedle kartonových krabic můžete objednat rovnou lepicí pásky, balicí fólie, sáčky a pytle, vlnitou papírovou lepenku, poštovní obálky a podobně. Přijdete si na své, pokud potřebujete krycí plachty s oky, stínící sítě na plot, nebo netkanou geotextilii. Společnost ROSMA, která za e-shopem stojí, nabízí i různé služby, třeba pálení laserem, galvanické niklování, povrchové úpravy kovů černěním a podobně.

Joomla SEF URLs by Artio
Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4